Hoe werkt Dmissi

Bedrijf Dmissi Electro

  • Werken bij ons gaat over kennis, kunde en de wil om te leren
  • Wij regelen alles, jij hoeft er alleen maar voor te gaan
  • Bij ons werk je samen met de beste vakmensen
Geen spanning is ons te hoog
Elektrotechniek

Als je bij ons langskomt vertellen we je alles over het monteursvak. We zijn goudeerlijk over wat ons beroep van je vraagt, maar minstens zo open over wat het je oplevert. Grote kans dat je na een bezoek enthousiast bent geworden over onze club en ons vak.

Dit kun je bij ons verwachten

We vertellen natuurlijk niet alleen, we laten het de leerlingen vooral ook zelf ervaren. Dat doen we tijdens een rondleiding, onder andere door ons praktijklokaal. Daar kunnen ze zelf proeven van het vak en oefenen met echte kabels.

Dit is Dmissi

Dmissi Electro B.V. is uitgegroeid tot een belangrijke speler als het gaat om de installatie en montage van laag/midden- en hoogspanning in Nederland. Sinds de oprichting in 2004 telt ons team inmiddels 50 gekwalificeerde medewerkers. We hebben een uitgebreide klantenkring in de openbare en private sector. Ook investeren we voortdurend in duurzaam en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Aan de slag

Meteen mogelijkheden bespreken of een bezoek inplannen? Neem dan via de rode knop contact op met Martin Lahnstein.

Contact

Martin Lahnstein

De les

Duur 2 tot 3 uur
Alleen mogelijk op bepaalde momenten/dagen: in overleg
Groepen tot 15 personen

Mogelijkheden

Film kijken/presentatie
Rondleiding
Opdrachten
Gastles op school

Leeftijd/Niveau

PO
VO
MBO
< 12 jaar
12-18 jaar
Een initiatief van VTi Amsterdam